přihlášení odhlášení
11LACV
uživatel: anonymní

[Cvičení z lineární algebry - Lucie Kárná]

Veškeré zásadní a závazné informace k předmětu Lineární algebra naleznete na oficiálních stránkách předmětu, spravovaných paní Prof. RNDr. Martinou Bečvářovou, PhD. Pokud budou informace na různých stránkách v rozporu, platí vždy to, co je uvedeno na oficiálních stránkách.

Stránky, na kterých se právě nacházíte, slouží k organizačním účelům a ke sdělování aktuálních a dočasných informací, které se budou zřejmě i letos týkat především karanténní situace.

Stručné shrnutí organizačních pokynů naleznete v této prezentaci.

Budou zde také publikovány podpůrné materiály k výuce, zadání domácích úkolů a podobně.

V letošním roce (2021/22) bude veškerá výuka probíhat kontaktně (prezenčně), t.j. v budovách fakulty za přítomnosti studentů i vyučujících. Nepředpokládá se nutnost přechodu na distanční (on-line) výuku. Pokud by taková situace přesto nastala, jsme na ni připraveni a dokážeme ji zvládnout.

Dodržujte prosím veškerá aktuálně platná hygienická opatření!

Pokud budete pociťovat jakékoli příznaky infekční nemoci, nechoďte do školy a využijte k samostudiu doporučené materiály. Nebudete-li něčemu rozumět, můžeme se dohodnout na on-line konzultaci, nebo můžete přijít na konzultaci osobně, až budete zcela v pořádku.

Školní rok: 2023/2024. Poslední změna obsahu: 29.09.2021 18:35:28. Vzniklo díky podpoře grantu FRVŠ 1344/2007.